Компанія HOSTLIFE надає свої послуги із квітня 2005 року. За 19 років наполегливої праці ми стали топовим провайдером сучасності, здатним забезпечити послуги найвищої якості під будь-які вимоги клієнта. Рік за роком зростала і наша клієнтська база, що, тим не менш, не знизило якість послуг та підтримки користувачів. Ми вчасно нарощуємо технічні потужності та готуємо новий персонал, що дозволяє приділити достатньо часу кожному з клієнтів у будь-який час дня чи ночі.

Наша компанія виробила оптимальний рецепт надання кожного зі своїх продуктів і це забезпечує високу швидкість та стабільність роботи сервісних машин HOSTLIFE.

Наш асортимент представлений послугами з фізичною присутністю серверного обладнання HOSTLIFE практично по всьому світу. Починаючи працювати на орендованому устаткуванні, з 2010 року компанія стала стрімко нарощувати парк власного обладнання у стратегічно важливих країнах. Так на початку з'явилися хостинг, VPS та виділені сервери в Україні, а вже у 2012 ми збудували власний дата-центр WIBODC, куди було перенесено всі сервери компанії. У 2014 році ми запустили в експлуатацію свій майданчик на базі дата-центру Serverius DC2, в Нідерландах, і обзавелися своїм парком серверів там. Цей крок подарував нам безцінний досвід роботи з європейськими дата-центрами та дозволив забезпечити клієнтам послуги захисту від DDoS силою до 80 Gbps. Навесні 2015 року ми підписали контракт із First-Colo, чим дали старт розвитку ще одного європейського майданчика HOSTLIFE, тепер уже у німецькому Франкфурті.

HOSTLIFE юридично представлений в Україні та країнах Євросоюзу, що дозволяє працювати з нами юридичним та фізичним особам по всій Європі.

HOSTLIFE є хостинг-провайдером класичного типу, а тому на нашому сайті Ви не побачите модних слів "cloud" та "хмарний". Як показує історична практика, найнадійніше працюють прості механізми, до того ж, і відновити їхню роботу набагато простіше, а тому швидше. Швидкість вирішення проблеми у хостинг-індустрії дуже часто стає визначальним фактором стабільності. А ламається все.

Основними нашими продуктами є: віртуальний хостинг, віртуальні сервери, а також виділені сервери.

Однак, ми надаємо широкий асортимент супутніх послуг, які дозволяють зробити повний спектр робіт від реєстрації домену до сайту будь-якої складності, що стабільно працює на нашому хостингу, від аматорської веб-сторінки до професійного інтернет-магазину.

На всіх етапах співробітники HOSTLIFE допомагатимуть Вам, а головне не забудуть про Вас, коли роботу буде завершено.

Наша компанія завжди славилася своїм післяпродажним обслуговуванням. Наш центр підтримки працює 24 години на добу та 7 днів на тиждень. Зв'язатися з нами можна за телефоном, е-мейлом, веб-чатом, месенджерами і, звичайно ж, подавши авторизований запит через систему тикетів. Тому кожен наш клієнт може бути впевнений, що він не залишиться наодинці зі своїми проблемами.

Ви можете спокійно займатися розвитком свого проекту чи корпоративного сайту, решту ми беремо на себе. Були першими, стали найкращими!