Хостинг для WordPress

Безкоштовна CMS із тринадцятирічної історією. На її основі працюють близько чверті новинних сайтів у світі, включаючи CNN та Нью-Йорк Таймс. За підрахунками розробників WordPress, зараз платформу встановлено на п'ятдесят мільйонів доменів. Головний плюс WordPress – відкритий вихідний код. Завдяки цьому можна кастомізувати кожну деталь сайту, використовуючи десятки тисяч готових тем та плагінів.

Хостинг для Joomla

Joomla! намагається зберегти речі настільки простими, наскільки це можливо, водночас надаючи великі можливості. Нарешті, незнайомі з програмуванням люди можуть отримати систему повного управління своїми сайтами, не витрачаючи непомірних коштів на програмне забезпечення із закритим кодом.

Хостинг для Drupal

Drupal - система управління вмістом (CMS), яка використовується також як каркас для веб-додатків (CMF), написана мовою PHP і використовує як сховища даних реляційну базу даних (підтримуються MySQL, PostgreSQL та інші). Drupal є вільним програмним забезпеченням, захищеним ліцензією GPL, та розвивається зусиллями ентузіастів з усього світу.

Хостинг для OpenCart

OpenCart – це безкоштовна платформа для створення інтернет-магазину. Плюсом CMS є доступність "з коробки" безлічі корисних речей: реєстрація, особистий кабінет, форми з валідацією, відгуки тощо. Існує дуже багато платних та безкоштовних доповнень, які допоможуть доповнити або змінити функціонал інтернет-магазину відповідно до будь-яких вимог.

Хостинг для PrestaShop

PrestaShop – веб-додаток для електронної комерції з відкритим кодом. Ця програма написана на PHP з використанням фреймворку Symfony, для написання шаблонів використовується Twig, для зберігання даних - MySQL. Цей двигун призначений для малого та середнього бізнесу та має понад 310 стандартних функцій для швидкого створення функціонального магазину.

Хостинг для Magento

Magento – одна з найпопулярніших відкритих E-commerce-систем для організації електронної комерції в Мережі: на базі цієї платформи створено понад 100 000 інтернет-магазинів, сторонніми розробниками створено понад 2 000 розширень, спільнота проекту налічує близько 375 000 учасників.

Часті питання про CMS хостинг

У вас є питання? Ми вже відповіли на них.
Навіщо потрібний CMS хостинг?

CMS – це готова система керування контентом, створена розробниками для зручності власників сайтів. У процесі розробки кожен програмний продукт формує вимоги до середовища, в якому він використовуватиметься. Тому CMS підходить далеко не кожен хостинг. Таким чином, наш CMS хостинг утворює ідеальну среду для роботи найпопулярніших систем управління контентом.

Моїй CMS немає в запропонованому списку, що робити?

Систем управління контентом (CMS) у світі безліч. Звичайно, ми могли створити свій тариф для кожної з них, але нам здалося, що це буде надто. Однак це зовсім не означає, що наш CMS хостинг не для Вас, адже підганяючи характеристики серверів під найбільш популярні CMS, ми зробили їх відповідними 99% існуючих готових двигунів. Протестуйте хостинг безкоштовно протягом 7 днів і переконайтесь у роботі свого скрипту ще до оплати.

Як мені протестувати хостинг?

Під час замовлення тарифу на другому етапі оформлення встановіть позначку "Тестовий період". Завершіть оформлення замовлення та протягом 15 хвилин на Вашу пошту буде надіслано дані доступу до хостингу, який Ви зможете протестувати протягом 7 днів безкоштовно.

Які обмеження є на хостингу?

Ми не приховуємо, що безлімітна модель надання послуг віртуального хостингу має свої обмеження. На тарифах CMS хостингу є 200 ГБ дискового простору під весь аккаунт. Процеси повинні використовувати не більше 1024Мб оперативної пам'яті сервера та не більше 40 одночасних процесів від одного користувача.

Де розташовані сервери віртуального хостингу?

Наразі ми надаємо хостинг у наступних локаціях: Німеччина, Нідерланди, Україна.

Шукаєте щось інше?

У нас повний спектр послуг, необхідний для сайтобудування та веб-мастерингу:

Стандартний хостинг

Надійний фундамент для зростаючого сайту

Від 1 до ∞ сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 1.87$ у міс

Преміум хостинг

Для сайтів із підвищеними вимогами

Від 5 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 14.99$ у міс

CMS хостинг

Спеціалізовані рішення для CMS

Від 1 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 3.74$ у міс

Бекап хостинг

Гарантія безпеки Ваших сайтів

1 домен

1 FTP-аккаунт

До 1 ТБ місця HDD

Безлімітний трафік

від 2.25$ у міс

VPS/VDS на SAS

Оптимальне рішення для стартапів

Необмежену кількість сайтів

До 192 ГБ місця на SAS

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 7.19$ у міс

VPS/VDS на SSD

Для вимогливих до швидкості сайтів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на SSD

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 8.99$ у міс

VPS/VDS на NVMe

Рішення для прогресивних проектів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на NVMe

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 10.79$ у міс

Виділені сервери

Найкраще рішення для корпоративних клієнтів

Необмежену кількість сайтів

Від 500 ГБ до 8 ТБ диск

Від 16 ГБ до 128 ГБ ОЗП

Від 4 до 20 ядер ЦОП

від 80.10$ у міс

Гарантія 30-денного повернення коштів

Протягом 30 днів Ви можете скористатися правом на повернення коштів, якщо наші послуги з якоїсь причини Вам не підійшли.
Почати