Популярні скрипти

WordPress

WordPress – Безкоштовна CMS із тринадцятирічної історією. На її основі працюють близько чверті новинних сайтів у світі, включаючи CNN та Нью-Йорк Таймс. Наразі платформа встановлена на п'ятдесяти мільйонах доменів.

Drupal

Drupal - система управління вмістом (CMS), яка використовується також як каркас для веб-додатків (CMF), написана мовою PHP і використовує як сховища даних реляційну базу даних (MySQL, PostgreSQL та ін.).

Joomla

Joomla! - система управління вмістом (CMS), написана мовами PHP і JavaScript, використовує як сховища бази даних СУБД MySQL чи інші стандартні реляційні СУБД.

TYPO3 9

TYPO3 - система керування сайтами (CMS/CMF) з відкритим вихідним кодом та вільною ліцензією. Є гнучкою системою, що розширюється, з великою кількістю модулів і функцій.

MODX

MODX - система керування вмістом з відкритим вихідним кодом та відкритою ліцензією. Написана на мові PHP програмування, використовує для зберігання даних СУБД MySQL або MS SQL.

e107

E107 - система керування вмістом CMS (Content Management System), написана за допомогою мови веб-програмування PHP і взаємодіє з базою даних MySQL.

PyroCMS

PyroCMS - це система управління контентом, популярність якої в останні місяці зростає завдяки інтуїтивному внутрішньому дизайну та легкої модульної архітектури.

PHP-Fusion

PHP-Fusion – система управління вмістом, створена Ніком Джонсом з використанням мови PHP та бази даних MySQL. PHP-Fusion підтримує близько десятка мов, окрім англійської.

phpBB

phpBB - безкоштовний веб-форум із вільним вихідним кодом, розроблений мовою PHP, що підтримує різні СУБД, включаючи MySQL, PostgreSQL, MS SQL Server, MS Access, SQLite.

SMF

Simple Machines Forum (SMF) – вільний інтернет-форум, написаний на PHP з використанням бази даних MySQL. Історію розвитку SMF можна простежити ще від форумного двигуна YaBB.

DokuWiki

На відміну від багатьох інших движків, DokuWiki використовує для зберігання сторінок текстові файли, таким чином, єдиною вимогою є підтримка хостингом PHP.

MediaWiki 1.27

MediaWiki - вікі-движок, який був написаний спеціально для Вікіпедії та використовується в багатьох інших проектах фонду Вікімедіа, а також приватних та державних організаціях.

OpenCart

OpenCart – це безкоштовна платформа для створення інтернет-магазину. Плюсом CMS є доступність "з коробки" безлічі корисних речей: реєстрація, особистий кабінет, форми тощо.

PrestaShop

PrestaShop – веб-додаток для електронної комерції з відкритим кодом. Ця програма написана на PHP з використанням фреймворку Symfony, для написання шаблонів використовується Twig.

AbanteCart

AbanteCart - це безкоштовний додаток для електронної комерції, який розроблений, створений та підтримується досвідченими ентузіастами, які захоплені своєю роботою та вкладом у проект.

Категорії скриптів

Блоги

Ігри

Фреймворки

Портали | CMS

Пошта

Освіта

Форуми

Опитування та аналітики

Інструменти баз даних

Фотогалереї

Управління проектами

Музика

Вікіпедії

Електронна комерція

Відео

Соціальні мережі

ERP-системи

RSS

Реклама | Оголошення

Гостьові книги

Керування файлами

Календарі

Підтримка користувачів

Прочее

Часті питання про Автоустановник скриптів

У Вас є питання? Ми вже відповіли на них.
Що таке скрипт?

Скрипт з англійської означає невелику програму, яка містить послідовність дій. У цьому ж випадку, йдеться про більш складні системи управління контентом, галереї, форуми, вікі, календарі та інші готові двигуни під веб-проекти.

Навіщо потрібен автоустановник скриптів?

Автоустановник полегшує та прискорює розгортання тих чи інших скриптів. Цей програмний комплекс забезпечений зручним інтерфейсом, через який можна встановити на хостингу потрібний скрипт у кілька кліків. Таким чином, він допомагає в роботі досвідченому вебмайстру робити рутинну роботу, коли за день потрібно розгорнути сотні сайтів, а користувачу-початківцю спрощує завдання створення першого веб-проекту на готовому движку.

Як розпочати роботу з автоустановником скриптів?

Автоустановник скриптів доступний у кожному обліковому записі нашого віртуального хостингу. Отже, отримати доступ до нього можна як на платній основі, купивши пакет послуг, так і безкоштовно на 7 днів у рамках тестового періоду. Після того як у Вас з'явився хостинг обліковий запис у нашому сервісі, Вам потрібно увійти в панель управління хостингом, де Ви легко знайдете Автоустановник Softaculous.

Які скрипти може встановити автоустановник?

Автоустановник Softaculous включає на сьогодні понад 300 різних програмних рішень для встановлення та використання. Серед них як популярні і відомі, так і не дуже використовуються середнім користувачем. Наприклад, можна встановити Joomla або Drupal для сайту, OpenCart або PrestaShop для інтернет-магазину, ownCloud або Nextсloud для управління файлами, MediaWiki або Moodle для освітнього проекту, так само доступні такі утиліти як SQLiteManager або WebMail Lite та багато інших.

Шукаєте щось інше?

У нас повний спектр послуг, необхідний для сайтобудування та веб-мастерингу:

Стандартний хостинг

Надійний фундамент для зростаючого сайту

Від 1 до ∞ сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 1.87$ у міс

Преміум хостинг

Для сайтів із підвищеними вимогами

Від 5 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 14.99$ у міс

CMS хостинг

Спеціалізовані рішення для CMS

Від 1 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 3.74$ у міс

Бекап хостинг

Гарантія безпеки Ваших сайтів

1 домен

1 FTP-аккаунт

До 1 ТБ місця HDD

Безлімітний трафік

від 2.25$ у міс

VPS/VDS на SAS

Оптимальне рішення для стартапів

Необмежену кількість сайтів

До 192 ГБ місця на SAS

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 7.19$ у міс

VPS/VDS на SSD

Для вимогливих до швидкості сайтів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на SSD

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 8.99$ у міс

VPS/VDS на NVMe

Рішення для прогресивних проектів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на NVMe

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 10.79$ у міс

Виділені сервери

Найкраще рішення для корпоративних клієнтів

Необмежену кількість сайтів

Від 500 ГБ до 8 ТБ диск

Від 16 ГБ до 128 ГБ ОЗП

Від 4 до 20 ядер ЦОП

від 80.10$ у міс

Гарантія 30-денного повернення коштів

Протягом 30 днів Ви можете скористатися правом на повернення коштів, якщо наші послуги з якоїсь причини Вам не підійшли.
Почати