Як це працює?

Партнерами нашої компанії можуть бути студії веб-дизайну, веб-майстри або будь-яка людина, яка має бажання заробляти на продажі хостингу.

Все, що Вам потрібне для цієї роботи – це бажання заробляти гроші!

Приєднуйтесь!

Стратегія Вашого заробітку може бути різною, ми ні в чому не обмежуємо Вас. Ви можете розмістити банер або посилання на своїх сайтах або підписи на форумах і заробляти гроші на відвідувачах. Або пропонувати послуги хостингу своїм друзям, знайомим, начальству та колегам.

15%
від кожного платежу за віртуальний хостинг
10%
від кожного платежу за віртуальний сервер
5%
від кожного платежу за виділений сервер

Відвідування відстежуються за системою cookies. Навіть якщо клієнт перейшов за Вашим партнерським посиланням, а оформив замовлення та сплатив його лише через кілька днів (але не пізніше, ніж через 30 днів), то Вам все одно буде зараховано партнерський відсоток.

Виплати здійснюються через систему WebMoney, Payeer, Advcash, PerfectMoney до 15 числа наступного місяця. Символічний мінімум виведення комісійних коштів з облікового запису всього $10.

Активація партнерської програми відбувається із замовлення другого наведеного клієнта. При цьому партнерський відсоток зараховується, а сума враховується при виплаті, починаючи з першого замовлення від першого клієнта.

Приклад

На Ваше посилання прийшов клієнт, який став щорічно оплачувати замовлення на віртуальний хостинг за тарифним планом Prime на рік ($152.9). Таким чином, Ви стали отримувати щороку від цієї суми 22,93 $ на свій рахунок! Більше клієнтів, більше платежів, більше комісійних! Доки клієнт платить - він продовжує приносити Вам прибуток.

Посилання

Клієнт

Платіж

Ваш прибуток

Обмеження:

Заборонено використовувати партнерську програму для отримання додаткової знижки для себе, якщо інші умови не обумовлені з Адміністрацією партнерської програми.

Заборонено рекламувати партнерське посилання компанії HOSTLIFE із застосуванням методів, заборонених законами України та нормами міжнародного права.

Легке виведення

Зручні способи виведення: WebMoney, Payeer, Advcash, PerfectMoney, виведення на баланс акаунту - зроблять отримання винагороди швидким та простим.

Зручна панель

На панелі керування Ви можете отримати необхідну інформацію: статистику, рекламні матеріали, інформацію про виплати та багато іншого.

15% партнерам

Партнери отримують винагороду до 15% від кожного рахунку, сплаченого наведеним клієнтом. За значних обсягів ми пропонуємо спеціальні умови.

Ваш менеджер

Повну консультацію щодо будь-якого питання Ви можете отримати у менеджера партнерської програми.