Захист від DDoS (10 Мбіт/с чистого трафіку)

20$ щомісяця

Захист від DDoS (25 Мбіт/с чистого трафіку)

50$ щомісяця

Захист від DDoS (50 Мбіт/с чистого трафіку)

100$ щомісяця

Захист від DDoS (100 Мбіт/с чистого трафіку)

200$ щомісяця

Захист від DDoS (250 Мбіт/с чистого трафіку)

500$ щомісяця

Захист від DDoS (500 Мбіт/с чистого трафіку)

1000$ щомісяця

Захист від DDoS (750 Мбіт/с чистого трафіку)

1500$ щомісяця

Захист від DDoS (1 Гбіт/c чистого трафіку)

2000$ щомісяця

Як працює DDoS-захист HOSTLIFE?

Наш захист від DDoS побудований на базі розподілених центрів очищення, що дозволяє швидко відвести трафік для очищення, відрізати нелегітимний та швидко повернути легітимний трафік на Ваш сайт. Ви платите тільки за чистий трафік, отриманий на захищені сайти, і мінімальний тариф стартує від 20$ на місяць, що є досить демократичною ціною на ринку. Чим популярніший атакований ресурс, тим дорожче буде потрібний тариф, щоб його захищати.

Кому потрібна послуга захисту від DDoS?

Як завжди це буває, до нас звертаються клієнти вже з наявною проблемою, але краще потурбуватися про захист заздалегідь і підключити послугу "про всяк випадок". До якої б сфери не належав Ваш проект, все одно в ній існує конкуренція, а якщо конкуренція слабка, то це може бути обумовлено наявністю великих гравців, які не пускають на свій ринок новачків.

Подбайте про захист сьогодні, щоб Ваш завтрашній день не був затьмарений такою популярною неприємністю для інтернет-ресурсів, як DDoS-атака.

Як підключити послугу захисту від DDoS?

Якщо у Вас існує віртуальний або виділений сервер, потрібно увійти в свій обліковий запис і замовити захист від DDoS потрібної потужності в меню додаткових послуг для конкретного сервера. У тому випадку, якщо у Вас є кілька серверів і поставлено завдання підключення захисту для кожного з них, Вам доведеться виконати цю процедуру кілька разів. При замовленні нового виділеного чи віртуального сервера тарифи захисту від DDoS будуть запропоновані одному з етапів. Після оплати створіть запит до нашого центру підтримки для підключення захисту. Вам буде видано спеціальний IP із нашої захищеної мережі. Після підключення захисту весь трафік прямуватиме на найближчий центр очищення, а повернеться лише чистий, за який і доведеться заплатити. Чесна модель із гарантією результату! Підключення здійснюємо цілодобово та у будь-який день тижня!

Як ми забезпечуємо високу якість

Розподілена інфраструктура

Наша інфраструктура побудована за технологією Global Session, що забезпечує максимальну безперебійність при виході з експлуатації будь-якого з її елементів. Таким чином, навіть якщо в одній точці присутності трапилося стихійне лихо або пожежа, внаслідок якої центр очищення перестає бути доступним, Ви будете переключені на інший найближчий вузол. Ви не відчуєте перебоїв у роботі.

Динамічна настройка фільтрації

Фільтр FlowSense постійно аналізує всі потоки даних, що йдуть до сервера, відстежує аномалії і автоматично визначає тип атаки. Після цього параметри захисту динамічно підлаштовуються під цей тип атаки за допомогою BGP FlowSpec та API нашої системи.

Кешування статичного контенту

Наш захист побудований за принципом CDN, у результаті великі файли автоматично кешуються в оперативній пам'яті наших серверів і миттєво доставляються клієнтам. Це означає, що під захистом HOSTLIFE Ваш сайт працюватиме швидше, адже оперативна пам'ять швидше за будь-які існуючі накопичувальні системи. Технологія HyperCache знімає більшу частину навантаження з Вашого сервера, дозволяючи раціональніше використовувати його продуктивність, а сайту завантажуватися швидше.

Часті питання про Захист від DDoS

У Вас є питання? Ми вже відповіли на них.
Що таке DDoS-атака?

Розподілені атаки мережі часто називаються розподіленими атаками типу "відмова в обслуговуванні" (Distributed Denial of Service, DDoS). Цей тип атаки використовує певні обмеження пропускної спроможності, які характерні для будь-яких мережевих ресурсів, наприклад інфраструктурі, яка забезпечує умови для роботи сайту компанії. DDoS-атака відправляє на атакований веб-ресурс велику кількість запитів з метою перевищити здатність сайту обробляти їх усі та викликати відмову в обслуговуванні.

Як зрозуміти, що моєму проекту потрібний захист від DDoS-атак?

Якщо Ви зайшли в цей розділ нашого сайту, то Ваш інтернет-бізнес зазнав важких випробувань у вигляді короткочасних перебоїв або повного припинення роботи Вашого сайту. У цьому випадку Вам необхідно підключити захист відповідної ширини порту підключення сервера, на якому стоїть веб-проект. На час атаки ми можемо скоротити порт підключення, але в цьому випадку Ви втратите цільовий трафік.

Який тарифний план захисту від DDoS-атаки вибрати?

Наприклад, Ви використовуєте віртуальний сервер із підключенням 50Mbit/s, тоді Вам потрібен тарифний план більший чи рівний ширині підключення Вашого сервера. Якщо об'єкт, що атакується, розташовується на виділеному сервері з підключенням 1Gbit/s, то тут можна виходити з обсягу утилізації порту за нормальних умов роботи. Для цього наші спеціалісти проаналізують статистику споживання трафіку на відрізку до початку DDoS-атаки та визначать оптимальний тариф захисту для Вас. На час підключення захисту від DDoS порт підключення сервера буде урізано до розміру встановленого тарифним планом захисту.

Як увімкнення/вимкнення захисту від DDoS-атак?

Коли Ви купуєте наш пакет захисту від DDoS-атак, ми виділяємо для Вас спеціальний IP з нашої захищеної мережі, на який направляються атаковані об'єкти (Ваші домени). Після цього, весь трафік, що надходить, відправляється по найкоротшому маршруту в найближчий центр фільтрації, де цільовий трафік відокремлюється від шкідливого і тим же маршрутом повертається на Ваш сервер. Вимкнення пакета захисту від DDoS здійснюється у зворотній послідовності.

Як зрозуміти, що DDoS-атака закінчилася?

DDoS-атака – це не дощ, її організують зловмисники, щоб вивести з ладу Ваш бізнес. Вони можуть тимчасово припиняти атаку, щоб заощаджувати свої кошти, адже організація DDoS-атаки процес не дешевша, ніж її відображення, після чого відновити атаку. Дізнатися, чи здійснюється в даний момент атака можна двома способами, відключивши захист або подавши запит до нашої NOC через тикет систему. Аналіз графіків та відповідь зазвичай займає один робочий день.

Шукаєте щось інше?

У нас повний спектр послуг, необхідний для сайтобудування та веб-мастерингу:

Стандартний хостинг

Надійний фундамент для зростаючого сайту

Від 1 до ∞ сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 1.87$ у міс

Преміум хостинг

Для сайтів із підвищеними вимогами

Від 5 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 14.99$ у міс

CMS хостинг

Спеціалізовані рішення для CMS

Від 1 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 3.74$ у міс

Бекап хостинг

Гарантія безпеки Ваших сайтів

1 домен

1 FTP-аккаунт

До 1 ТБ місця HDD

Безлімітний трафік

від 2.25$ у міс

VPS/VDS на SAS

Оптимальне рішення для стартапів

Необмежену кількість сайтів

До 192 ГБ місця на SAS

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 7.19$ у міс

VPS/VDS на SSD

Для вимогливих до швидкості сайтів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на SSD

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 8.99$ у міс

VPS/VDS на NVMe

Рішення для прогресивних проектів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на NVMe

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 10.79$ у міс

Виділені сервери

Найкраще рішення для корпоративних клієнтів

Необмежену кількість сайтів

Від 500 ГБ до 8 ТБ диск

Від 16 ГБ до 128 ГБ ОЗП

Від 4 до 20 ядер ЦОП

від 80.10$ у міс

Гарантія 30-денного повернення коштів

Протягом 30 днів Ви можете скористатися правом на повернення коштів, якщо наші послуги з якоїсь причини Вам не підійшли.
Почати