Реєстрація домену .science

Благодаря своей глобальной и всеохватывающей природе Интернет стал мощным средством получения информации и услуг. Домен .SCIENCE делает его удобнее, позволяя членам научного сообщества — независимо от специализации и дисциплины — обмениваться результатами работ, исследований и обсуждений. От школьников, еще только делающих первые волнующие шаги в познании наук, до любителей, увлеченных наукой, и к профессиональным ученым, способствующим продвижению своей дисциплины — регистрация доменов .SCIENCE открыта для всех!

При реєстрації домену варто врахувати, що мінімальна кількість символів у назві сайту 3 , а максимальне — 63. Важливо, щоб ім'я сайту легко запам'ятовувалося та відтворювалося вашими відвідувачами.

Ви можете перенести домен з іншого реєстратора. На даний момент ціна реєстрації $34.79, а продовження домену на наступний рік $14.69. Домен у зоні .SCIENCE можна купити терміном від 1 до 10 років.

Ми завжди знаходимося в пошуку найкращих цін на домени. Знижки на домен є актуальними лише для реєстрацій першого року. Також акційна ціна не діє для преміум доменів.

Місяць хостингу у подарунок

Якщо Ви реєструєте домен нашої компанії, то можете отримати місяць хостингу в подарунок. Це повноцінний хостинг за тарифним планом Simple, що включає усі його характеристики. Так Ви зможете відразу почати користуватися своїм доменом: припаркувати його на хостинг, налаштувати пошту, встановити скрипти в один клік або скористатися конструктором.

1МІСЯЦЬ FREE

Конструктор сайтів на місяць

У Вас буде цілий місяць, щоб почати, а можливо, і завершити створення свого сайту або магазину на своєму домені. А якщо все піде добре, Ви зможете продовжити свій тариф на звичайних умовах або розширити його до декількох сайтів і продовжити розвивати свій бізнес. Чи готові приступити? Створіть запит до центру підтримки та отримайте промо-код!

Пошта на власному домені

Пошта на власному домені – це рівень. Уявіть як виглядатиме пошта sales@mycompany.science на Вашій візитці. Ви більше не користуєтеся громадськими сервісами пошти, такий емейл тільки у Вас та Ваших співробітників. Виведіть свій бізнес на новий рівень прямо зараз!

Безкоштовний SSL сертифікат

Крім того, Ви також можете скористатися SSL сертифікатом Let's Encrypt, який входить до кожного тарифу нашого хостингу. Він зробить передачу даних захищеною працюючи через HTTPS з'єднання. Цей сертифікат є простим у використанні, легко встановлюється на один домен і захищає дані Ваших клієнтів шляхом шифрування.

Захист персональних даних

Захистіть персональні дані з послугою PrivacyProtect. Активувавши послугу захисту приватності даних, Ви приховаєте реєстраційні дані у публічних базах, інформація з яких доступна через WHOIS. За 6$/рік інформація у WHOIS буде замінена загальною інформацією сервісу PrivacyProtect.

З кожним доменом

Реєструючи домени в HOSTLIFE, кожен клієнт отримує пакет привілеїв для кожного домену:

Конструктор сайтів на місяць

Місяць хостингу у подарунок

Керований DNS

Автоподовження послуг

Дочірні DNS

Захист персональних даних

Повідомлення в Telegram

Захист від крадіжки

Сертифікат про реєстрацію

Допомога у переоформленні

Часті питання про Домени

У Вас є питання? Ми вже відповіли на них.
Що таке і навіщо потрібний домен?

Доменне ім'я та сайт часто плутають, вважаючи це одним і тим самим. Насправді це різні речі. Сайт або веб-сторінка - це те, що Ви бачите на екрані свого комп'ютера під час звернення за відповідною адресою. Домен - це ім'я Вашого сайту, яке використовується для ідентифікації веб-сторінки в мережі, її адреси в Інтернеті.

Як зареєструвати домен?

Зареєструвати домен можна або з розділу меню "Домени" на нашому сайті, або ж вибрати меню "Домени" у розділі "Наші послуги" після авторизації в білінг-панелі, та дотримуватися інструкцій білінгу. Якщо у Вас є декілька профайлів, і зареєструвати домен потрібно на один з них, потрібно перед оформленням замовлення на домен з білінг-панелі вибрати бажаний профайл і підтвердити Ваш вибір.

Які NS встановити під час реєстрації домену?

Можливі кілька варіантів, розглянемо їх докладніше:
1) Ви хочете зареєструвати домен та прив'язати його до нашого хостингу. У такому разі Вам потрібно оформити єдине замовлення на хостинг із реєстрацією нового домену. Необхідні установки Name-серверів будуть задані системою автоматично.
2) Ви вже маєте замовлення на хостинг, та реєструєте домен для подальшого додавання на наш хостинг. У такому разі Вам потрібно вказувати наші NS, наступного виду:
nsX.hostlife.net
nsY.hostlife.net
де X та Y – номери Name-серверів, які залежать від сервера, на якому розташований хостинг-аккаунт. Ці дані Ви отримали від нас по емейл під час активації хостингу.
3) Доменне ім'я потрібно припаркувати на сторонній сервер. У такому разі потрібно вказувати ті Name-сервера, які Вам надав Ваш хостинг-провайдер.

Скільки часу займає реєстрація домену?

Реєстрація доменного імені зазвичай займає від 30 хвилин до години з моменту оплати замовлення. Однак, щоб домен почав відкриватися, доведеться почекати доки оновляться сервери DNS. Це може тривати від 1 до 24 годин. Поки це не сталося, статус домену можна перевірити через будь-який WHOIS сервіс.

Чи реєструємо ми кирилиці?

Реєстрація кириличних доменів проводиться за звичайною схемою, тільки з тією відмінністю, що в якості імені вказується Punycode. Отримати такий код можна використовуючи будь-який Punycode-конвертер, яких на сьогодні в мережі безліч.

Чи можна реєструвати домени оптом?

Так, така можливість є. Потрібно увійти в білінг-панель, вибрати меню "Домени оптом" у розділі "Наші послуги", ввести в полі бажані домени, кожен з нового рядка. Після введення доменів необхідно перевірити їх на доступність до реєстрації та продовжити оформлення замовлення. На наступному кроці потрібно вибрати первинний та вторинний Name-сервери (загальні для всіх доменів або індивідуальні для кожного), та профайли, на які будуть реєструватися домени. Рахунки буде згенеровано окремо для кожного доменного імені. У цій ситуації зручно використовувати авто-оплату рахунків, тоді потрібно лише поповнити баланс акаунту на потрібну суму. Авто-оплата включається у налаштуваннях облікового запису.

Як перенести домен на обслуговування від іншого реєстратора?

Процедура зміни реєстратора домену називається трансфер, трансфер ми здійснюємо для всіх доменів, крім російських (ru,su,рф).
Перш ніж приступити до трансферу до нас, поточний реєстратор повинен надати Вам Auth Code і розблокувати домен для перенесення. Якщо код трансферу у Вас є і домен не заблокований, то в білінгу перейдіть до розділу "Наші послуги" - "Домени", в якому навпроти своєї доменної зони натисніть "Замовити". Після переходу на сторінку замовлення оберіть "Трансфер доменного імені до нас". Далі слідуйте підказкам системи.
Тривалість процедури залежить від реєстратора, що відпускає, і як правило, становить 5-7 днів.
Оплачені за трансфер кошти будуть використані для продовження домену. Після завершення трансферу до терміну дії домену буде додано 1 рік.

Шукаєте щось інше?

У нас повний спектр послуг, необхідний для сайтобудування та веб-мастерингу:

Стандартний хостинг

Надійний фундамент для зростаючого сайту

Від 1 до ∞ сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 1.87$ у міс

Преміум хостинг

Для сайтів із підвищеними вимогами

Від 5 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 14.99$ у міс

CMS хостинг

Спеціалізовані рішення для CMS

Від 1 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 3.74$ у міс

Бекап хостинг

Гарантія безпеки Ваших сайтів

1 домен

1 FTP-аккаунт

До 1 ТБ місця HDD

Безлімітний трафік

від 2.25$ у міс

VPS/VDS на SAS

Оптимальне рішення для стартапів

Необмежену кількість сайтів

До 192 ГБ місця на SAS

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 7.19$ у міс

VPS/VDS на SSD

Для вимогливих до швидкості сайтів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на SSD

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 8.99$ у міс

VPS/VDS на NVMe

Рішення для прогресивних проектів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на NVMe

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 10.79$ у міс

Виділені сервери

Найкраще рішення для корпоративних клієнтів

Необмежену кількість сайтів

Від 500 ГБ до 8 ТБ диск

Від 16 ГБ до 128 ГБ ОЗП

Від 4 до 20 ядер ЦОП

від 80.10$ у міс

Гарантія 30-денного повернення коштів

Протягом 30 днів Ви можете скористатися правом на повернення коштів, якщо наші послуги з якоїсь причини Вам не підійшли.
Почати