Sectigo

Code Signing SSL

Существует огромная разница между покупкой программного обеспечения в физическом магазине и через Интернет

схожі сертифікати
112$ на рік
Замовити
схожі сертифікати

Существует огромная разница между покупкой программного обеспечения в физическом магазине и через Интернет. Исходный код является оригинальным когда поставляется из магазина с оригинальной упаковкой в форматах CD / DVD или USB. Проблема возникает при загрузке программного обеспечения через Интернет, исходный код не проверен, и могут появиться некоторые дополнительные строки кода с вредоносными программами, поэтому доверять этому нелегко. Злонамеренные третьи стороны изменяют продукты и размещают программное обеспечение через Интернет. SSL-сертификат Sectigo Code Signing устраняет любые риски и немедленно информирует клиентов о том, что программное обеспечение подписано разработчиком и целостность кода не нарушена.

Идеальный продукт для разработчиков ПО (програмного обеспечения) - Sectigo Code Signing SSL-сертификат. Он используется для защиты программных продуктов распростроняемых по средствам Интернета. Ваши пользователи будут уверены что код скачанный на вашем сайте действительно принадлежит Вам, а не является умышленно испорченным или изменённым, это относиться к скачиваемым файлам (.dll, .ocx, .cab или.exe).

Данный сертификат доступен как компаниям (организациям), так и физическим лицам. Полное подтверждение инеизменности(целостност) программного кода с момента выпуска его производителем. Удостоверяет производителя программного обеспечения. Подпись - 32/64 бит. Используя данный сертификат можно подписать: dll - динамически подключаемые библиотеки; ocx - ActiveX-компоненты; exe - исполняемые файлы; jar - Java архивы; cab - файлы для установки программного обеспечения; Сертификат также позволяет подписать: файлы Flex, Adobe, Flash, Dreamweaver.

Сумісний з 99,3% браузерів

Google Chrome 3+

Mozilla Firefox 1+

Safari 0+

Opera 7+

Microsoft Edge 0+

Особливості та характеристики сертифіката

Недарма асортимент SSL сертифікатів настільки великий: мультидоменний, з покриттям всіх піддоменів домену, для одного домену, з розширеною чи швидкою перевіркою, для захисту, а може хочете зелений рядок у браузері?

Сертифікат для одного доменного імені

Валідація - компанія

Можливість 128/256-бітного шифрування

Сумісність із браузерами - 99.3%

Гарантія повернення грошей – 30 днів

Сертифікат підтверджений 2048-бітним підписом

Безкоштовне сканування вразливостей Hacker Guardian

Не поширюється на субдомени

Безкоштовна техпідтримка 24/7

Безкоштовна техпідтримка 24/7

Підходить для інтернет-магазинів

Часті питання про SSL сертифікати

У вас є питання? Ми вже відповіли на них.
Що таке SSL-сертифікат?

SSL-сертифікати призначені для безпеки сайтів, а саме безпечної передачі даних між клієнтом та сайтом. Зазвичай працює за протоколом HTTPS, який і служить для захисту даних і гарантує користувачеві отримання саме даних сайту, які він запитує без можливості підміни трафіку. Важливим моментом сертифікатів є можливість підтримки піддоменів, такі сертифікати називаються wildcard і коштують дорожче, у той час як безкоштовний сертифікат Let's Encrypt підтримує піддомени.

Які бувають SSL-сертифікати?

SSL сертифікати бувають як платні, і безкоштовні. Платні сертифікати випускаються на рік і більше, а також гарантують виплату компенсації у разі витоку даних, у разі безкоштовних сертифікатів жодної компенсації не надається. Сертифікати також поділяють за їх типом: DV – Domain Validation – з підтвердженням домену, OV – Organization Validation – з підтвердженням організації та домену, EV – Extended Validation – для розширеного підтвердження організації та домену.

Який вибрати сертифікат для сайту?

Якщо у Вас сайт, який представляє блог або сайт-візитку, відмінним рішенням буде поставити безкоштовний сертифікат або сертифікат із валідацією домену (DV). Сертифікати типу OV рекомендується встановлювати на соціальні мережі, великі інтернет-магазини та корпоративні сайти, тобто там, де використовується платіжна інформація та конфіденційні дані користувачів з метою забезпечення захисту цих даних. Якщо у Вас сайт, який представляє банк, корпорацію, компанію, яка займається страховими або фінансовими операціями - рекомендуємо сертифікат розширеного підтвердження EV, такі сертифікати видаються тільки юридичним особам, де при видачі центр сертифікації перевіряє всі дані про компанію і після чого вже видає сертифікат.

Як замовити SSL-сертифікат?

Для замовлення Вам потрібно перейти на сторінку SSL сертифікатів, вибрати потрібний сертифікат та дотримуватися підказок системи. На другому етапі замовлення згенеруйте CSR код і збережіть приватний ключ, оскільки він знадобиться під час встановлення сертифіката. Вкажіть пошту домену для верифікації сертифіката, оскільки на неї буде надіслано листа після оплати. Після виконання всієї процедури Ви отримаєте файли сертифіката на контактну пошту.

Як встановити сертифікат на хостингу?

Якщо Ви використовуєте панель DirectAdmin - у розділі "Керування обліковим записом" перейдіть до "Сертифікати SSL". Встановіть позначку "Вставити попередньо згенерований сертифікат та ключ" і в зазначені поля пропишіть ключ і сам сертифікат, після чого збережіть. Зміни набудуть чинності протягом кількох хвилин.
Якщо Ви використовуєте панель керування cPanel - для установки сертифіката перейдіть в розділ "SSL/TLS", далі натисніть на посилання "Керування SSL-сайтами.", прокрутіть сторінку нижче, у списку "Домен" виберіть сайт, для якого потрібно встановити сертифікат, пропишіть ключ, сертифікат та ланцюжок сертифікатів і натисніть кнопку "Встановити сертифікат", щоб зміни набули чинності.

Який термін дії сертифіката?

У безкоштовних сертифікатів від Let's Encrypt термін дії 3 місяці і він оновлюватиметься на хостингу автоматично для Вашого сайту. У платних сертифікатів термін дії один рік і продовжувати їх потрібно вручну.

Як продовжити існуючий сертифікат?

Якщо Ви використовуєте безкоштовний сертифікат Let's Encrypt на хостингу, він триватиме автоматично. Платні сертифікати, які Ви придбали у нас, ми рекомендуємо продовжувати хоча б за 14 днів до закінчення терміну, тому що продовжити пізніше центр сертифікації не дозволяє. "Продовжити" і сплатіть рахунок.

Шукаєте щось інше?

У нас повний спектр послуг, необхідний для сайтобудування та веб-мастерингу:

Стандартний хостинг

Надійний фундамент для зростаючого сайту

Від 1 до ∞ сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 1.87$ у міс

Преміум хостинг

Для сайтів із підвищеними вимогами

Від 5 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 14.99$ у міс

CMS хостинг

Спеціалізовані рішення для CMS

Від 1 до 20 сайтів

Безлімітний диск

Антивірус + Антиспам

Let's Encrypt SSL

від 3.74$ у міс

Бекап хостинг

Гарантія безпеки Ваших сайтів

1 домен

1 FTP-аккаунт

До 1 ТБ місця HDD

Безлімітний трафік

від 2.25$ у міс

VPS/VDS на SAS

Оптимальне рішення для стартапів

Необмежену кількість сайтів

До 192 ГБ місця на SAS

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 7.19$ у міс

VPS/VDS на SSD

Для вимогливих до швидкості сайтів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на SSD

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 8.99$ у міс

VPS/VDS на NVMe

Рішення для прогресивних проектів

Необмежену кількість сайтів

До 144 ГБ місця на NVMe

До 12 ГБ ОЗП

До 8 ядер ЦПУ

від 10.79$ у міс

Виділені сервери

Найкраще рішення для корпоративних клієнтів

Необмежену кількість сайтів

Від 500 ГБ до 8 ТБ диск

Від 16 ГБ до 128 ГБ ОЗП

Від 4 до 20 ядер ЦОП

від 80.10$ у міс

Гарантія 30-денного повернення коштів

Протягом 30 днів Ви можете скористатися правом на повернення коштів, якщо наші послуги з якоїсь причини Вам не підійшли.
Почати